VAPE Group - Spis Firm VQW

VAPE Group

Dane adresowe:

Lubanska 16,
59-724 Osiecznica
wielkopolskie

Dane kontaktowe:

Łukasz Cysewski
help@vapefully.com
616255420
+48 61 62 55 420

Dane firmy:

VAPE Group
NIP: 6121794284
REGON: 363312468

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy VAPE Group

Firma prowadzi sklep internetowy zajmujący się sprzedażą waporyzatorów do waporyzacji różnego rodzaju ziół. Oferuje waporyzatory do użytku medycznego i rekreacyjnego, akcesoria, części wymienne do waporyzatorów, zioła i susz CBD, koncentraty CBD, pasty CBD, oleje z kannabidiolem, młynki do suszu, zapalniczki żarowe, szeroki wybór waporyzatorów oraz akcesoriów do dabbingu, czyli waporyzacji koncentratów, wysokiej jakości bonga (fajki wodne) przystosowane do podłączenia waporyzatora, bublery – zarówno uniwersalne, jak i dedykowane dla konkretnych modeli waporyzatorów, a także adaptery i przejściówki umożliwiające łatwe połączenie Twojego urządzenia z filtrem wodnym. Szeroka oferta różnego rodzaju wysokiej jakości urządzeń do waporyzacji w przystępnych cenach. Gwarancja najlepszej obsługi klienta.

Oferta firmy

Waporyzatory, akcesoria, części wymienne i dodatki z całego świata, zioła, akcesoria, dabbing, CBD, filtracja wodna, susz CBD, koncentraty CBD, pasty CBD i olej z kannabidiolem, młynki do suszu.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Medicstar to jeden z niewielu sklepów internetowych, który posiada w swoim asortymencie tylko i wyłącznie produkty pochodzące z polskiej produkcji.
Wokół Natury jest nowoczesnym sklepem internetowym, który posiada dość kontrowersyjny asortyment.