EuroBus - Spis Firm VQW

EuroBus

Dane adresowe:

Słopnice 191,
34-615 Słopnice
małopolskie

Dane kontaktowe:

kontakt@przewoz-osob.com.pl
510209754

Dane firmy:

EuroBus
NIP: 7372206150
REGON: 362040720

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Słopnice 191, Słopnice, Polska

Opis firmy EuroBus

Nasza firma oferuje usługi przewozowe z Polski do Niemiec. Jesteśmy solidnym przewoźnikiem z wieloletnim doświadczeniem, flotą oferującą wysoki komfort podróży i kierowcami, którzy zadbają o Twoje bezpieczeństwo. Od lat zajmujemy się przewozem osób i rzeczy do Niemiec. Wypracowaliśmy stałe trasy, które realizujemy regularnie, dzięki czemu możesz zaplanować podróż do Niemiec. Początek każdego wyjazdu do Niemiec znajduje się w Nowym Sączu. Stamtąd nasze busy do Niemiec ruszają w trasę, przejeżdżają przez największe miasta południowej Polski, aż do Frankfurtu / Wiesbaden i okolic.

Oferta firmy

EuroBus, to firma przewozowa, która oferuje:
1. Przewóz osób z Polski do Niemiec.
2. Transport rzeczy do Niemiec.
3. Usługę "door to door", dzięki której klient oczekuje w dogodnym dla siebie miejscu na naszego kierowcę, a następnie zawożony jest w konkretne miejsce w Niemczech, znajdujące się w obrębie realizowanej trasy.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szukasz busa do Niemiec? Organizujesz wycieczkę do Niemiec? A może chcesz zapewnić swoim pracownikiem stałego przewoźnika, który będzie zawoził ich do Niemiec i przywoził z powrotem do Polski? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! Jesteśmy wieloletnim przewoźnikiem na trasie Nowy Sącz - Dusseldorf/Kolonia (Niemcy).
Ktoś powiedział, że w życiu możemy być pewni tylko jednej rzeczy - śmierci.
Wszystkich tych, których przygniotły sprawy z załatwianiem sprowadzania zwłok z zagranicy zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.