Epitafium Kraków - Spis Firm VQW

Epitafium Kraków

Dane adresowe:

Rakowicka 31A,
31-510 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

biuro@epitafium.krakow.pl

Dane firmy:

Epitafium Kraków
NIP: 6792891175
REGON: 356748524

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Rakowicka 31A, Kraków, Polska

Opis firmy Epitafium Kraków

Ktoś powiedział, że w życiu możemy być pewni tylko jednej rzeczy - śmierci.I trzeba przyznać mu rację. Każdego z ans czeka taka chwila, że zabraknie mu w życiu bliskiej osoby, która przywitała się ze śmiercią. Takie chwile nie są niczym wesołym i na pewno napełniają Was ogromnym smutkiem. Jeżeli w tych ciężkich chwilach będzie Wam potrzebny profesjonalny zakład pogrzebowy, to zapraszamy do kontaktu pod całodobowym numerem telefonu. Przygotujemy dla Waszych zmarłych naprawdę piękne ceremonie na terenie całego Krakowa oraz w mniejszych, okolicznych miejscowościach.

Oferta firmy

Zakres usług pogrzebowych w Epitafium to:
-kremacje, ekshumacje zwłok
-nekrologi w prasie, klepsydry
-usługi kamieniarskie, zdjęcia nagrobne
-oprawa pogrzebu na cmentarzu (żałobnicy, melex, baldachim, katafalk, znicz, itp.)


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szukasz busa do Niemiec? Organizujesz wycieczkę do Niemiec? A może chcesz zapewnić swoim pracownikiem stałego przewoźnika, który będzie zawoził ich do Niemiec i przywoził z powrotem do Polski? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! Jesteśmy wieloletnim przewoźnikiem na trasie Nowy Sącz - Dusseldorf/Kolonia (Niemcy).
Nasza firma oferuje usługi przewozowe z Polski do Niemiec.
Wszystkich tych, których przygniotły sprawy z załatwianiem sprowadzania zwłok z zagranicy zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.