Zakład Remontowo Budowlany PROFI - BUD Filipiak Dariusz - Spis Firm VQW

Zakład Remontowo Budowlany PROFI - BUD Filipiak Dariusz

Dane adresowe:

Wenedów 6A,
05-500 Piaseczno
mazowieckie

Dane kontaktowe:

domy-drewniane@alfastart.pl
507 522 302

Dane firmy:

Zakład Remontowo Budowlany PROFI - BUD Filipiak Dariusz
NIP: 5291268358
REGON: 012625044

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Opis firmy Zakład Remontowo Budowlany PROFI - BUD Filipiak Dariusz

Budownictwo jest szeroką branżą. Naturtech specjalizuje się głównie w sektorze domy drewniane. W tym dziale oferowane są kompleksowe usługi począwszy od projektów, aż po oddanie kluczy do gotowego budynku. Dla posiadaczy budynków już istniejących proponowany jest remont domów drewnianych, który daje niejako drugie życie nieruchomościom zaniedbanym lub po prostu wymagającym odnowienia. Do niedawna domy z bala można było spotkać głównie na terenach górskich. Obecnie Naturtech wznosi się w okolicach Warszawy i w samym mieście. Na stronie internetowej naturtech.eu zamieszczane są relacje z prowadzonych prac.

Oferta firmy

Naturtech specjalizuje się jeśli chodzi o domy z drewna. Firma oferuje nie tylko samą budowę, ale także możliwość nabycia projektu oraz remont domów drewnianych. Kompleksowa porada na etapie planowania jest niezwykle cenna dla zlecającego, bo budowa domów drewnianych bywa wymagająca.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Decydując się na nasze konstrukcje stalowe można je wykorzystywać w różnych celach.
Firma budowlana gwarantująca profesjonalizm i solidność? Wybierz firmę Budorem! Budowa domu czy gruntowny remont mieszkania to niemałe przedsięwzięcia i dobrze w takim wypadku skorzystać z usług prawdziwych fachowców, którzy nie dość że wykonają zleconą im pracę profesjonalnie to jeszcze w miarę możliwości szybko.
Nie wiesz jak urządzić teren wokół swojego domu? Kostka brukowa doskonale dopasuje się do otoczenia.