URYGA MAŁGORZATA "MERIDIUM" - Spis Firm VQW

URYGA MAŁGORZATA "MERIDIUM"

Dane adresowe:

Zgrzebnioka 26,
43-200 Pszczyna
śląskie

Dane kontaktowe:

biuro@meridium-tlumaczenia.com.pl
32 30 77 266

Dane firmy:

URYGA MAŁGORZATA "MERIDIUM"
NIP: 6381350578
REGON: 072894487

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy URYGA MAŁGORZATA "MERIDIUM"

Jeśli poszukujesz rzetelnego wykonawcy tłumaczeń pisemnych, polecamy usługi naszego biura. Możemy poszczycić się wieloletnią obecnością na rynku tłumaczeniowym, stałym zespołem sprawdzonych tłumaczy oraz rosnącym zakresem języków. Tłumaczenia przygotowujemy zarówno w wersji zwykłe, jak również w wersji przysięgłej, czyli z uwierzytelnieniem wykonanym przez tłumacza przysięgłego. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi tłumaczami i native-speakerami, a troska o jak najwyższą jakość oferowanych przez nas usług jest dla nas nieustannie najwyższym priorytetem.
Biuro Tłumaczeń Meridium jest czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00. Zapytania w sprawie tłumaczeń można kierować do nas mailem, telefonicznie, bądź odwiedzić nas osobiście w siedzibie naszego biura.

Oferta firmy

Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe z oraz na język: niemiecki, angielski, francuski, włoski, rosyjski, ukraiński, białoruski, czeski, słowacki, niderlandzki, duński, szwedzki, fiński, norweski, islandzki, grecki, litewski, estoński, łotewski, chorwacki, serbski, czarnogórski, macedoński, słoweński, albański, rumuński, węgierski, turecki, japoński, chiński, koreański, hiszpański, maltański, portugalski, gruziński i azerski.
Rodzaje wykonywanych tłumaczeń są następujące:
- tłumaczenia prawnicze
- tłumaczenia techniczne
- tłumaczenia medyczne
- tłumaczenia dyplomów i świadectw szkolnych
- tłumaczenia dokumentów metrykalnych
- tłumaczenia specjalistyczne
- tłumaczenia stron www
- tłumaczenia samochodowe


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii