tubadzin - Spis Firm VQW

tubadzin

Dane adresowe:

Cedrowice Parcela 11,
95-035 Ozorków
łódzkie

Dane kontaktowe:

sprzedaz@tubadzin.pl

Dane firmy:

tubadzin
NIP: 7322083952
REGON: 100383200

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy tubadzin

Jeżeli szukasz najwyższej jakości płytek ceramicznych, cenisz sobie nowoczesne wzornictwo i styl to z całą pewnością zainteresuje Cie propozycja jednego z czołowych producentów płytek ceramicznych jakim jest z całą pewnością Tubądzin. Grupa Tubądzin to cztery rozpoznawalne na naszym rynku marki: Tubądzin, Domino, Korzilius i Arte. Każda z tych marek charakteryzuje się bogatym wzornictwem jak również rozmiarem co zapewnia obfite spektrum zastosowań oraz powoduje, że propozycja Grupy Tubądzin zaspokaja najbardziej wybredne gusta. Jeśli poszukujesz większej ilości informacji na temat oferty grupy Tubądzin to warto rzucić okiem na ich stronę internetową, gdzie znajduje się niezwykle dużo atrakcyjnych informacji oraz oczywiście szczegółowa prezentacja aktualnej oferty.

Oferta firmy

1) Płytki ceramiczne łazienkowe.
2) Płytki ceramiczne kuchenne.
3) Płytki rektyfikowane.
4) Płytki gresowe.
5) Płytki podłogowe.
6) Płytki ścienne.
7) Listwy dekoracyjne.
8) Dekory.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zapraszamy do korzystania z usług projektowych autorskiej pracowni projektowej projektant wnętrz Marii Podobińskiej-Tuleji, która swoją siedzibę ma w Krakowie.
Biuro architektury wnętrz Orange Studio tworzone jest przez doświadczonych projektantów, którzy swoją pracę traktują jako największą pasję i hobby.