SD TRUCK Szymon Dunst - Spis Firm VQW

SD TRUCK Szymon Dunst

Dane adresowe:

Nowowiejska 2,
83-330 Borkowo
pomorskie

Dane kontaktowe:

sd-przewierty@wp.pl
531833123

Dane firmy:

SD TRUCK Szymon Dunst
NIP: 5891511784
REGON: 221598957

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy SD TRUCK Szymon Dunst

Prace wiertnicze na terenie Polski

SD PRZEWIERTY zajmuje się wykonywaniem prac, jaką są przewierty horyzontalne, na terenie całego kraju. Przy wykorzystaniu rur osłonowych i przewodowych, zajmuje się tworzeniem rurociągów gazowych, wodociągowych oraz kanalizacyjnych. Usługi skierowane są dla takich gałęzi przemysłu, jak energetyka, telekomunikacja, ciepłownictwo czy gazownictwo.

Firma stosuje metodą bezwykopową, która umożliwia wykonanie instalacji w miejscach, gdzie niemożliwa jest realizacja odkrytych wykopów pod rury osłonowe lub kable. Przy pracach wiertniczych, przeszkody nie stanowią obszary górzyste czy zurbanizowane. Dzięki temu, że zespół specjalistów wykonał liczne przewierty o różnych długościach i różnorakim stopniu skomplikowania, nie mają żadnych problemów przy realizacji jakichkolwiek zleceń.

Oferta firmy

Rodzaje przewiertów: horyzontalne
Rurociąg: gazowe, wodociągowe, kanalizacyjne
Gałęzie przemysłu: energetyka, telekomunikacja, ciepłownictwo, gazownictwo


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Decydując się na nasze konstrukcje stalowe można je wykorzystywać w różnych celach.
Firma budowlana gwarantująca profesjonalizm i solidność? Wybierz firmę Budorem! Budowa domu czy gruntowny remont mieszkania to niemałe przedsięwzięcia i dobrze w takim wypadku skorzystać z usług prawdziwych fachowców, którzy nie dość że wykonają zleconą im pracę profesjonalnie to jeszcze w miarę możliwości szybko.