Orange Studio Architektura Wnętrz - Spis Firm VQW

Orange Studio Architektura Wnętrz

Dane adresowe:

ul. Konarskiego 8/3,
30-049 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Michał Siwek
biuro@orangestudio.com.pl
724 170 369

Dane firmy:

Orange Studio Architektura Wnętrz
NIP: 5130084908
REGON: 121998016

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Orange Studio Architektura Wnętrz

Biuro architektury wnętrz Orange Studio tworzone jest przez doświadczonych projektantów, którzy swoją pracę traktują jako największą pasję i hobby. Dlatego ich realizacje zawsze spełniają oczekiwania Klientów - od 2008 roku kiedy to powstało biuro Orange Studio.

W zakresie usług świadczonych przez to krakowskie biuro projektowe znajdziemy między innymi aranżację wnętrz, wizualizacje architektoniczne i wizualizacje 3D, a także projektowanie budynków. O tym czy projekt zostanie przygotowany kompleksowo (na przykład z nadzorem nad wdrożeniem) czy też będzie to jedynie projekt koncepcyjny zawsze może zdecydować Klient biura.

Współpraca z Orange Studio to czysta przyjemność. Ich dotychczas zrealizowane projekty poznać można na orangestudio.com.pl.

Oferta firmy

- wizualizacje architektoniczne (również w formacie 3D)
- plany aranżacji wnętrz: domów, mieszkań, pomieszczeń
- projektowanie budynków mieszkalnych i użytkowych


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jeżeli szukasz najwyższej jakości płytek ceramicznych, cenisz sobie nowoczesne wzornictwo i styl to z całą pewnością zainteresuje Cie propozycja jednego z czołowych producentów płytek ceramicznych jakim jest z całą pewnością Tubądzin.
Zapraszamy do korzystania z usług projektowych autorskiej pracowni projektowej projektant wnętrz Marii Podobińskiej-Tuleji, która swoją siedzibę ma w Krakowie.