Koplex Gabriela Kowalewska - Spis Firm VQW

Koplex Gabriela Kowalewska

Dane adresowe:

Kopalina ul. Główna 55,
55-220 Jelcz­-Laskowice
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

poliweglan@alfastart.pl
514392245

Dane firmy:

Koplex Gabriela Kowalewska
NIP: 9910497367
REGON: 161566805

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Opis firmy Koplex Gabriela Kowalewska

Działalność firmy Koplex można określić mianem sprzedaż poliwęglanu. W ofercie znajdują się także inne tworzywa sztuczne, ale trzon działalności zajmuje poliwęglan. Specjalnie w tym celu został zaprojektowany i umieszczony na stronie kalkulator cen poliwęglanu. Pozwala on w łatwy sposób wyliczyć ile będzie kosztował poliwęglan lity lub komorowy w danej grubości i wielkości płyty. Koplex dostarcza swoje zamówienia za pośrednictwem kuriera, większe zamówienia na poliwęglan komorowy są wysyłane bezpośrednio z magazynu pod Warszawą za pośrednictwem firmy transportowej.

Oferta firmy

Tworzywa sztuczne jak poliwęglan lity, to główny asortyment firmy Koplex. Poliwęglan komorowy można zamówić także w określonym wymiarze, bez konieczności płacenia za tzw. odpad czyli część arkusza pozostałą po wycięciu zamówionego formatu.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zależy Ci, by kupić unikalne klamki do furtki, bo stare uległy uszkodzeniu? A może potrzebujesz rozety do balustrad w ilościach hurtowych, bo realizujesz duży projekt w swojej firmie? W obu tych wypadkach Metal Pro będzie dobrym kontrahentem.
Doświadczenie zbierane nieprzerwanie od 1991 roku, to cecha charakterystyczna firmy Ceramic ze Skawiny koło Krakowa.