Furini Świat Puf i Foteli Agnieszka Wójcik - Spis Firm VQW

Furini Świat Puf i Foteli Agnieszka Wójcik

Dane adresowe:

Magazynowa 3,
33-340 Stary Sącz
małopolskie

Dane kontaktowe:

Agnieszka Wójcik
furinipl@gmail.com
801 622 900
18 446 19 19

Dane firmy:

Furini Świat Puf i Foteli Agnieszka Wójcik
NIP: 7341440985
REGON: 120211712

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Furini Świat Puf i Foteli Agnieszka Wójcik

FURINI ŚWIAT PUF I FOTELI jest polskim producentem nowoczesnych mebli relaksacyjnych takich jak: fotele, pufy, worki sako. w naszej ofercie znajdą Państwo także granulat styropianowy, czyli wypełnienie nowoczesnych siedzisk, a także zagłówki podróżne, poduszki, legowiska dla psów i kotów. Naszym hitem sprzedażowym jest granulat styropianowy, pufa piłka i pufa worek sako. Te bestsellery są dostępne w naszym sklepie internetowym w wielu wzorach i kolorach. Nasi projektanci współpracują z dekoratorami wnętrz, dlatego nasze fotele, pufy i worki sako są designerskie i doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz.

Oferta firmy

Nasza oferta jest szeroka i zróżnicowana. W naszym sklepie znajdziecie Państwo: pufy, worki sako, fotele, fotele młodzieżowe, fotele relaksacyjne, zagłówki podróżne, legowiska dla psów i kotów, poduszki. Wybrane produkty sa przeznaczone nie tylko do wnętrz, ale także na zewnątrz (materiał wodoodporny, teflonowy).


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Umiar, prostota, funkcjonalność, niezwykła jakość uzyskana dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów oraz atrakcyjny, czerpiący z postmodernizmu i duńskiej sztuki szczęścia “Hygge”, design to cechy opisujące meble Adriana Furniture.
Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości mebli dla firm i osób prywatnych.