APP Proste Wnętrze Maria Podobińska-Tuleja - Spis Firm VQW

APP Proste Wnętrze Maria Podobińska-Tuleja

Dane adresowe:

Grota-Roweckiego 49a/67,
30-348 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Maria Podobińska-Tuleja - projektant wnętrz
maria.podobinska@prostewnetrze.pl
600-976-176

Dane firmy:

APP Proste Wnętrze Maria Podobińska-Tuleja
NIP: 6772151529
REGON: 123225270

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy APP Proste Wnętrze Maria Podobińska-Tuleja

Zapraszamy do korzystania z usług projektowych autorskiej pracowni projektowej projektant wnętrz Marii Podobińskiej-Tuleji, która swoją siedzibę ma w Krakowie. Architektura wnętrz oraz projektowanie wnętrz to coś czym ta projektant wnętrz interesuje się od lat i na architekturze wnętrz zna się bardzo dobrze. Jest na bieżąco z aktualnymi trendami wnętrzarskimi i ma świetne spojrzenie na wnętrza, dzięki czemu korzystanie z jej usług projektowych jest dobrym rozwiązaniem jeśli chcecie pomysłowo urządzić swoje mieszkanie, dom lub biuro. Projekty wnętrz Pani Marii są funkcjonalne i zawsze na czasie, dodatkowo w każdym momencie służy ona dobrą i fachową poradą. Polecamy zajrzeć na stronę www jej pracowni, zapoznanie się z jej portfolio i oczywiście do skorzystania z jej bardzo atrakcyjnej oferty projektowej.

Oferta firmy

Pracownia projektowa projektant wnętrz Marii Podobińskiej-Tuleji Proste Wnętrze z Krakowa świadczy takie usługi jak wykonanie:
- projektu wykonawczego,
- projektu koncepcyjnego,
- projektowanie on-line.
Ponadto sprawuje ona nadzór nad realizacją zlecenia, które wykonywane jest przez ekipę budowlaną.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jeżeli szukasz najwyższej jakości płytek ceramicznych, cenisz sobie nowoczesne wzornictwo i styl to z całą pewnością zainteresuje Cie propozycja jednego z czołowych producentów płytek ceramicznych jakim jest z całą pewnością Tubądzin.
Biuro architektury wnętrz Orange Studio tworzone jest przez doświadczonych projektantów, którzy swoją pracę traktują jako największą pasję i hobby.